Originální obrazy

Originální obrazy - Ivana Kvisová. Sledujte vývoj malé výtvarnice.

  • Novinky z projektu Obrazy od Ivanky čtěte v sekci Novinky 
  • Obrazy od Ivanky uvádí nejveselejší komiks, který znám - Biddy & Foxy
  • Jmenuji se Ivana Kvisová, je mi 12 let a velmi ráda maluji. 
  • Malovat obrazy a obrázky se učím na Základní umělecké škole Antonína Doležala. 
  • Pro školní rok 2007/2008 a 2008/2009 jsem nejlepší žák oboru výtvarného, čtěte zde: Ivana Kvisová - nejlepší žák oboru výtvarného

Obrazy Ivany Kvisové.

Podívejte se na výběr z tvorby Ivany Kvisové. Obrazy jsou přehledně uspořádány ve třech sekcích. 

 

obrazy obrazy obrazy
 Obrazy 6-7 let  Obrazy 8-9 let  Obrazy 10-11 let

Obrazy na prodej

Nyní máte výjimečnou příležitost získat originální obrazy Ivany Kvisové. Více najdete na stránce Obrazy na prodej.


Obrazy od Ivanky uvádí komiks

Ivana Kvisová uvádí nový komiks Biddy & Foxy.

obrazy

Komiks Biddy & Foxy Copyright © 2009, Ivana Kvisová & Obrazy od Ivanky.

Komiks Biddy & Foxy jen na stránkách Obrazy od Ivanky. Nejnovější příběh: 6. díl - Peníze.


Ivanka, obrazy a takňák nejlepší

Ivana Kvisová vytvořila takňáka nejlepšího.

obrazy


Ivana Kvisová - komiks Pes uklízí

Ivana Kvisová uvádí komiks ke Dni Země 2008 - Pes uklízí.

obrazy


Partner projektu Obrazy od Ivanky

Partnerem projektu Obrazy od Ivanky je Pedikúra Diamond Art

pedikúra

Pedikúra Brno - Hana Kvisová

https://www.pedikura-brno.i7.cz/

Známá brněnská pedikérka Hana Kvisová se stala hlavním partnerem unikátního výtvarného projektu Obrazy od Ivanky.


1.www - tvorba e-shopů a webů

Pokud čtete tento článek, našli jste stránky https://www.obrazy-od-ivanky.webnode.cz/ ve vyhledávači Seznam nebo Google. To je důkazem funkčnosti technologií Harf Text Technology a Light Web Technology od 1.www - Tvorba e-shopů a tvorba webových stránek. 1.www je průkopníkem v zavádění nových technologií při tvorbě e-shopů a www stránek. Cílem technologií od 1.www je větší profit pro provozovatele e-shopů a www stránek.

tvorba e-shopu


Nové www stránky

Obrazy od Ivanky mají nové www stránky: obrazy.kvisova.cz


Anketa

Líbí se vám projekt Obrazy od Ivanky?

ANO
3%
105

NE
97%
3 851

Celkový počet hlasů: 3956


Novinky

Jsem nejlepší výtvarnice ZUŠ pro školní rok 2008/2009

25.04.2009 16:21
22. dubna 2009 jsem z rukou ředitele ZUŠ Antonína Doležala převzala cenu pro nejlepšího žáka oboru výtvarného za školní rok 2008/2009. Tuto cenu se mi podařilo získat již podruhé za sebou. Průběh...

—————

Líšeňské noviny píší o Ivaně Kvisové

04.02.2009 17:08
Líšeňské noviny z února 2009 vydaly článek mých úspěších v sezoně 2008. Článek si můžete přečíst v plném znění zde.

—————

Ivana Kvisová je vicemistryní Moravy v judu

18.12.2008 19:48
14. prosince 2008 proběhlo v Dědicích u Vyškova Mistrovství Moravy mláďat v judu. Ivana Kvisová z líšeňského oddílu Judo Kata Brno získala stříbrnou medaili ve váhové kategorii do 57,5...

—————

Obrazy na prodej

02.11.2008 11:51
Od 2. listopadu 2008 máte jedinečnou příležitost získat originální obrazy od Ivany Kvisové. Nyní si můžete objednat originální obraz podle svého vkusu a přání. Více najdete va stránce Obrazy na...

—————

Vysvědčení ze Základní umělecké školy 2007/2008

24.06.2008 21:25
Dnes jsem obdržela vysvědčení ze Základní umělecké školy - obor výtvarný. Hodnocení za druhý ročník prvního stupně dopadlo takto:  plošná tvorba - výborný prostorová tvorba...

—————

Obrazy od Ivanky uvádí nový komiks

24.06.2008 21:18
Obrazy od Ivanky uvádí nový komiks na názvem Biddy & Foxy. Návštěvníci našich stránek se mohou každý týden těšit na nová dobrodružství dvou děvčat. Za nápadem a realizací...

—————

Projekt Obrazy od Ivanky je oficiálně spuštěn

07.06.2008 16:10
Obrazy od Ivanky je dlouhodobý projekt, který zatím nemá ve světě obdoby. Všichni uživatelé internetu mají na stránkách projektu Obrazy od Ivanky možnost sledovat vývoj malé talentované...

—————

Výtvarnice Ivana Kvisová v novinách

06.06.2008 12:23
Dnes poprvé jsem svoje jméno viděla napsané v novinách. Bylo to v článku, který představoval úspěchy Základní umělecké školy Antonína Doležala. V článku jsem zmíněna hned dvakrát. Děkuji novinářům za...

—————

Nový živočišný druh - takňák nejlepší

06.06.2008 11:27
Obrazy od Ivanky uvádí nový druh. V době, kdy každý den z naší planety mizí mnoho živočišných druhů, působí tato zpráva jako pohádka. A taky je. Takňák nejlepší je nový druh, ale zatím jen jako...

—————


Dárkové tašky

Dárkové tašky usnadňují balení nakoupeného zboží v obchodě, umožňují rychlou manipulaci při prodeji a zhospodárňují spotřebu dárkových balicích materiálů ve srovnání s balením do dárkového papíru.


Pedikúra Brno

Pedikúru a péči o vaše chodidla jsme pozvedli na novou, vyšší kvalitativní úroveň. V nabídce naší provozovny je Pedikúra Diamond Art pro dokonale hladké nohy a doplňkové služby pro krásu Vašich nohou.


Servis PC Brno

Provádíme Servis PC, instalace počítačů, notebooků a netbooků. Instalace a přeinstalace Windows, odvirování PC a další servisní úkony.


Obrazy Pedikúra Tvorba e-shopu Krize v ČR Servis PC Brno Čištění PC Brno Střechy Brno Instalace WiFi Ortézy Chorvatsko reality